Vervain 20ml Bachovky č.31

PŘÍLIŠNÉ NADŠENÍ

Verbena officinalis - Sporýš lékařský - č.31

Složení: 0,2% macerát květu sporýš lékařský (verbena officinalis), 27% alkohol

Skladem
Kód: 11220
Značka: NELSONS
315 Kč –9 % 288 Kč / ks
Kategorie: Bylinné kapky - tinktury - extrakty
přeceňování sil, vnitřní napětí, stažení:
agrimony 20ml(1)
Akce Novinka
315 Kč –9 %

Vervain je vhodný pro lidi, kteří mají fixní principy a představy, které jsou podle jejich vnitřního přesvědčení absolutně správné a které zřídkakdy mění. Jejich neústupné odhodlání může vést k přetížení a k silnému vnitřnímu napětí až křečovitému stažení. Jejich přehnaná snaha i v nepatrné činnosti je často vede až za hranice vlastních sil. Duševně předbíhají události, berou si na sebe mnoho práce a snaží se najednou vyřídit hodně úkolů.

Tito lidé mají silnou vůli a reprezentují neoblomný názor. Často mají silný smysl pro spravedlnost a jsou obzvlášť ostražití vůči nespravedlnosti.

Jejich silná duševní aktivita jakož i neschopnost a neochota odpočívat vede často k nespavosti. V zásadních diskusích reagují lehce frustrovaně, podrážděně nebo rozzlobeně.

Pozitivním potenciálem Vervain jsou lidé, kteří reagují tolerantně, pokojně a rozumně a jsou schopni i odpočívat. Ačkoliv si udržují pevné názory, jsou schopni je měnit a ne je jiným lidem vnucovat.

 

PATŘÍ DO EMOČNÍ SKUPINY ŽÍT A NECHAT ŽÍT.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení