Ledviny kapky II (tinktura) 50 ml

Směs bylin při snížené funkci ledvin, otocích ledvinového původu, při bílkovině v moči (proteinurie), pro odvádění kyseliny močové z těla, při zánětu močových cest.

Skladem
Kód: 5657
139 Kč / ks

Ledviny - tinktura II (extrakt)

Složení: trubkovec tyčinkový (Ortosiphon stamineus), turanka kanadská (Conyza canadensis), přeslička rolní (Equisetum arvense).

Směs působí protizánětlivě, rozpouští ledvinové a močové kameny, napomáhá vylučování moči bez dráždění ledvin a vykazuje antibakteriální účinky.

Trubkovec tyčinkový je bylinka podobná naší hluchavce, která pochází z Indonésie. Je využívaná především jako velmi účinné diuretikum s antibakteriálním účinkem. Užíváme ji při otocích ledvinového původu, při bílkovině v moči (proteinurie) a pro odvádění kyseliny močové z těla. Turanka kanadská (turan kanadský) je nedráždivým močopudným prostředkem, který vylučuje kyselinu močovou z těla. Působí i na zánět močových cest. Podporuje látkovou výměnu.  Přeslička rolní je významným zdrojem křemíku (7 % kys. křemičité v rostlině), díky kterému pomáhá hojit a regenerovat sliznice močových cest. Ve stáří tělu křemík chybí, pomocí této tinktury jej lze vhodně doplňovat. Patří mezi účinná urologická léčiva, je vhodná k prevenci a léčbě močových zánětů a kaménků. 

Zdravotní tvrzení týkající se této směsi léčivých rostlin ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Normální činnost jater. Metabolismus sacharidů. Ředění. Normální funkce dolních močových cest, močového měchýře a ledvinVylučování vody a kyseliny močové z těla. Antioxidant. Klouby – flexibilita. Nervová rovnováha - uklidnění – relaxace. Normální stav pokožky, vlasů a nehtů (mineralizace). Normální stav kostí a kloubů. Osvěžení těla zdravé dýchání odolnost. Ředění. Vylučování. Normální činnost kardiovaskulárního systému – pružnost.

Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které bylina má.

Dávkování: 3x denně 20 kapek. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Omezení užívání:

  • při funkční nedostatečnosti srdce
  • při hyperfunkci štítné žlázy
  • při blokádě močovodů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Výrobky vysoké kvaity od osvědčeného českého bylinkáře p. Kadaňky - jejich účinky mluví sami za sebe - na ně se lze vždy spolehnout. Jsou velmi dobře snášeny a zároveň jsou vysoce kvalitní se zachováním maximální účinnosti bylin.