SPIRULINA BIO tablety 150 g GOODIE

Spirulina (Arthrospira platensis) je jednobunečná modrozelená sladkovodní řasa. Spirulina je významný antioxidant, který má blahodárné účinky a prosperuje našemu zdraví. Udržuje normální hladinu cukru v krvi, posiluje imunitní systém, vitalitu, kontroluje tělesnou hmotnost, tonus, podporuje svalovou hmotu a hubnutí.

Skladem
Kód: 19362
Značka: GOODIE
359 Kč / ks

Spirulina se pěstuje ve filtrované přírodní vodě pod přísnou kontrolou a suší se přirozeným odpařováním vody. Díky BIO kvalitě si uchovává nejvyšší možnou kvalitu a obsah vitamínů, minerálů a chlorofylu. Tablety neobsahují žádné přidané látky a umožňují bezproblémovou konzumaci kdykoliv a kdekoliv.

Je bohatým zdrojem chlorofylu ( 950 mg/ 100 g), který seje obsažen v živých rostlinách jako přírodní barvivo. Kromě antioxidačních vlastností, přispívá k produkci hemoglobinu a kvalitě červených krvinek. Hemoglobin přenáší kyslík z plic do tkání. Z tkání zpět pomáhá odbourávat oxid uhličitý. Podporuje regeneraci organismu a zpomaluje proces stárnutí. Dále obsahuje také fotosyntetická barviva fykobiliny. Ve vzájemném působení s vitamínem C a s železem podporují zdraví cév, srdce a krvetvorbu.

Spirulina je jedním z nejbohatších zdrojů kvalitních rostlinných bílkovin.

Doporučené dávkování: 6–8 tablet denně. Žvýkat nebo polykat celé s vodou 2–3krát denně s jídlem. Doporučujeme spirulinu užívat společně s chlorellou. Chlorella se užívá ráno nalačno, spirulinu konzumujte s jídlem. Skladujte v suchu a temnu.

Upozornění: Doplněk stravy neslouží jako náhrada vyvážené a pestré stravy. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Těhotným a kojícím ženám doporučujeme konzumaci spiruliny konzultovat s lékařem.

Složení: 100% BIO Spirulina (Arthrospira platensis)

Objem: 150 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: