Water Violet 20 ml Bachovky č.34

HRDOST, POCIT NADŘAZENOSTI

Hottonia palustris - Žebratka bahenní č.34

Složení: 0,2% macerát květu žebratka bahenní (hottonia palustris), 27% alkohol

Skladem
Kód: 10713
Značka: NELSONS
339 Kč / ks
Kategorie: BACHOVY KVĚTOVÉ ESENCE - RESCUE
nadřazenost, pýcha, ego: klid, trpělivost, důstojnost, radost
agrimony 20ml(1)
Novinka

Water Violet je vhodná pro lidi, kteří jsou považováni za chytré, klidné a schopné. Jako mírní, v soukromé sféře vážení lidé, jsou často žádáni o radu, ale nikdy nevnucují ostatním své názory  a přání. Jsou vzdělaní, vědí o svých vlastních schopnostech a mají pocit nadřazenosti. V extrémních případech to může vést až k distancování se, čímž vytvářejí dojem pyšného, pohrdavého člověka, povýšeného nad ostatní. Při stavech únavy a vyčerpanosti mají sklony stáhnout se do sebe, takže jejich chování může působit chladně a nespolečensky.

Svoje utrpení si uchovávají sami pro sebe. Nehledají pomoc u druhých a proto mohou působit citově chladně. Je pro ně těžké se jiným otevřít. Raději se schovávají za svoji klidnou , trpělivou tvář.

Pozitivním potenciálem Water Violet jsou lidé s otevřeným a srdečním chováním vůči druhým lidem, přičemž si uchovávají svojí vlastní důstojnost a postavení. Jsou rádi, když mohou nechat i druhé profitovat ze svých vlastních poznatků a znalostí, když mohou druhým klidně a trpělivě porozumět v jejich problémech a těžkostech. Často vkládají svůj vlastní talent do služby druhým, například jako poradci nebo učitelé.      

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: