RESCUE NIGHT sprej na spaní 20 ml

nespavost, stres, strach, ...

Skladem
Kód: 117825083
360 Kč / ks

RESCUE Night - sprej pro klidný spánek

RESCUE Night, kombinace RESCUE a květu Bílého kaštanu (White Chestnut), pomáhá uklidnit myšlenky před usnutím, zbavuje zbytečně nervózní a přepjaté energie, která často brání v klidném usínání. Uplatní se v každé domácnosti.

Detailní popis: Zbytečně kroužící myšlenky, dlouhé a únavné přemýšlení, nervozita v těle, v nohách či v rukách, často brání v klidném spánku a člověk už předem pociťuje obavu z toho, jestli vůbec usne, atd. RESCUE Night sprej přináší uvolnění těla i mysli, a tím může dojít ke klidnému usínání a následně i k dlouhému, nepřerušovanému spánku.

Použití: Sprej stačí nastříkat (dvě stříknutí několik hodin před usnutím do sklenice s vodou, nebo i přímo do úst), a pomalu upíjet.

Dle potřeby zopakovat, v případě probuzení se nebo neklidu zopakovat.

Sprej neobsahuje chemické látky, je zcela přírodního původu ,a tak je možné použít ho i pro děti.

Neobsahuje alkohol, je konzervován glycerinem.    

Produkty Bach Flower Remedies Ltd. jsou originální Bachovy esence dovážené na český trh ve vysoké kvalitě podle originálních receptur. Bachova terapie stejně jako homeopatie patří do sféry informační "medicíny" a neustále získává na oblibě lidí vidících přínos v péči o své tělo i duši v souvislostech.