RESCUE Night kapky na spaní 10 ml

nespavost, strach, stres, ...

Skladem
Kód: 72734569
270 Kč / ks

RESCUE NIGHT kapky na spaní

doplněk stravy

Pomáhá zklidnit myšlenky, zbavuje zbytečně nervózní a přepjaté energie, která často brání v klidném spánku a usínání.
Zbytečně kroužící myšlenky, dlouhé a únavné přemýšlení, nervozita v těle, v nohách či v rukách, často brání v klidném spánku a člověk už předem pociťuje obavu z toho,
jestli vůbec usne, atd. RESCUE Night kapky přináší uvolnění těla i mysli, a tím může dojít ke klidnému usínání a následně i k dlouhému, nepřerušovanému spánku.

Použití: Kapky stačí nakapat několik hodin před usmutím do sklenice s vodou(nebo i přímo do úst) a pomalu upíjet.

Dle potřeby zopakovat, v případě probuzení se nebo neklidu, opět zopakovat. Kapky neobsahují chemické látky, jsou zcela přírodního původu, a tak je možné je použít i pro děti. Neobsahují alkohol, jsou konzervovány glycerinem, který má jemně násládlou a příjemnou chuť.

Složení: macerát květů rostlin Devaterník penízkovitý, Netýkavka žláznatá, Bílá lesní réva, Snědek okoličnatý, Slíva třešňová, Bílý kaštan v glycerinovém roztoku.

Obsah: 10 ml

Doporučené dávkování: 4x denně, 4 kapky do sklenice s vodou upíjet postupně anebo 4 kapky pod jazyk. Překročení denní dávky nezpůsobuje zdravotní riziko. Vhodné i pro těhotné.

Produkty Bach Flower Remedies Ltd. jsou originální Bachovy esence dovážené na český trh ve vysoké kvalitě podle originálních receptur. Bachova terapie stejně jako homeopatie patří do sféry informační "medicíny" a neustále získává na oblibě lidí vidících přínos v péči o své tělo i duši v souvislostech.