Sleva 3 - 10% pro registrované zákazníky

Carun Konopná koupel 250ml

 
 
Dostupnost Objednáno
220 Kč / ks    
Kód produktu 232426096
Značka CARUN - VIP s.r.o.
Kategorie Výrobky z konopí (Carun)
 

Konopná koupel

Baleni: 250ml

Konopná koupel byla vyvinuta pro 1. Konopné lázně ve Střední Evropě, které se nachází na Šumavě ve městě Volary.

Konopná koupel je doplněna o pohanku a samozřejmě obsahuje extrakt z celých rostlin konopí, který je známý pro své pozitivní účinky nejen na pokožku, ale také na bolesti pohybového ústrojí. V Konopných lázních se tato koupel užívá při ekzémech, lupence, kožních alergiích, kdy regeneruje a zklidňuje pokožku a ulevuje od svědění. Dále při bolestech kloubů, svalů, šlach, ale také při fyzické a psychické vyčerpanosti nebo při stresu.

Aby měla konopná koupel opravdové účinky, doporučujeme dodržovat dávkování. Balení tedy vychází na 2 konopné lázeňské procedury.

Použití: 125 ml přidejte při napouštění teplé lázně, která má mít teplotu přibližně 37°– 40°C. Před použitím protřepat.

(Běžná domácí vana: 80–100 l objem vany)

Relaxujte v koupeli 15–20 minut. Děti 5–10 minut.

Po koupeli osušte kůži lehkým přikládáním ručníku nebo setrvejte v teplém zábalu 10 – 15 minut.

Tip: při kožních či bolestivých onemocněních můžete dále aplikovat další produkty Carun, například vmasírovat tělový a pleťový konopný olej a nebo použít 1. zdravotnický prostředek z konopí - univerzální konopnou mast.

Koupel je vhodná pro děti i těhotné a kojící ženy.

Vhodná i pro hydromasážní, perličkové a lázeňské vany. Neobsahuje olej.

Složení:

Aqua, Cannabis Sativa Leaf/Stem Extract, Polygonum Fagopynum Peel Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid

Český výrobce konopných produktů z české legální odrůdy konopí canabis sativa obsahující zpravidla výtažek z celé rostliny canabis sativa (konopí setého), který obsahuje protizánětlivé látky k péči o zdraví. Bez tohoto výtažku je jen loupané semínko - a i toto je v RAW kvalitě - jedné z nejvyšších na našem trhu.