A-FLUMON SPREJ (30 ml)

100% přírodní přípravek bez chemických látek, určený hlavně na koronaviry. 3 hodiny zabraňuje vniku viru do sliznic a chrání pokožku .Žádný alkohol, žádné chemikálie. Vhodný pro děti od 2 let i těhotné a kojící ženy. Bezpečný na ruky i tváře. Organický univerzální sprej na vnější použití.

Skladem
Kód: 10971
Značka: Sashera-Med
107 Kč / ks
Kategorie: RUSKÁ MEDICÍNA
Množství: 30 ml
Použití: virusové, bakteriální, plísňové infekce, prevence infekčních procesů

Biogenní nativní sprej na základě koncentrátů aktivních struktur rostlin, obohacený o altajské mumio a antioxidační, protizánětlivou látku mangiferin, která je získána z oddenků rostliny kopyšník (Hedysarum Alpinum).

Použití: Organická přírodní formule rostlinného komplexu je určena na vnější použití, zejména na zdroje virusové, bakteriální, plísňové infekce z okolního prostředí. Doporučuje se jako prevence infekčních procesů, které jsou předávány prostorem v podobě kapének ve vzduchu.

Způsob použití: S pomocí rozprašovače naneste na odkryté části těla, ruce. Rozetřete masážními pohyby. Neoplachovat. Aplikovat 1-3x denně. Po aplikaci je cítit lepivost, která po několika sekundách zmizí.


Biogenní přírodní vzorec spreje proniká do struktur horní epidermální vrstvy pokožky, má prodloužený ochranný a antimikrobiální účinek po dobu 3 hodin.


Sprej můžete aplikovat na pokožku obličeje a otevřené části těla, kterými lze přenášet infekci do nosní dutiny, úst, sliznic očí a také na rány s pravděpodobností vstupu infekce do krve.


Může být použit u dětí od 2 let, u těhotných a kojících žen. Pokud si dítě olízne ruce, je biogenní vzorec spreje na ruce bezpečný, nemá vedlejší účinek a není nebezpečný pro sliznice, trávicí systém, neobsahuje toxiny a jedy.

Složení: Aqua, Hedysarum Alpinum Root Extract, Betula Alba Bark Extract, Achillea Millefolium Folium Extract, Mumio, Propolis Extract, Poly (Iminocarbonimidoylimino-1,6-hexanediyl), Melaleuca Alternifolia Folium Extract.


Země původu: Rusko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: