Prodej produktů do převzetí novým majitelem dočasně přerušen - 20.12.2019 ukončení provozu kamenné provozovny. Děkujeme za přízeň všem našim klientům, zákazníkům, spolupracujícím subjektům i dodavatelům za 7letou přízeň a přejeme všem mnoho zdraví nyní i v budoucnu.

Snižujeme ceny dopravného od 13.9.2019

Všude se zdražuje a my zlevňujeme dopravné !

již nyní před vánoční sezóznou a sezńou chřipek a viróz snižujeme poštovné a zavádíme novinku Balík Do balíkovny za ještě nižší cenu než doporučená zásilka, která je opravdu vhodná jen pro velmi omezený náš sortiment a jen ty nejnižší hodnoty objednávek a nemá sms ani emailové oznámení o doručování od České pošty tak jako je mají námi nabízené balíkové zásilky.

Balík do balíkovny je aktuálně námi nabízený nejlevnější způsob dodání, který si získává na oblíbenosti stejně jako v době novinky Zásilkovny.

Co to je Balík Do balíkovny?

Je to vlastně stejná služba jakou poskytuje Zásilkovna s vyzvedáváním zásilek na pobočkách Zásilkovny.

Při objednání si zvolíte na jaké BALÍKOVNĚ si přejete svou objednávku například cestou z nákupu nebo práce vyzvednout. Po odeslání zásilky kromě našeho informačního emailu obdržíte i email a sms s kódem pro vyzvednutí od České pošty a kdokoliv komu tento kód sdělíte může zásilku po dobu 7 dnů od oznámení dodání na pobočku vyzvednout.

BALÍKOVNA - je tímto logem označená pobočka České pošty - nemusíte jí nijak složitě hledat - při zvolení způsobu dodání stačí rozbalit seznam Balíkoven a vybrat si tu, kterou máte po cestě nejblíže - nebo třeba tam kam chodíte na nákupy.


doprava 13.9.