REJUNOVA 120 TABLET IMIS

Omlazující přípravek pro muže, zlepšuje potenci.

Skladem
Kód: 9776
Značka: Imis
300 Kč / ks
Kategorie: IMIS
Typ produktu: doplněk stravy
Množství: 120 tablet
Použití: Omlazující přípravek pro muže, zlepšuje potenci.

Balení: 120 tablet

Dávkování: 1-2 tablety 2x za den, základní kůra 2 – 3 měsíce.

Popis:
Omlazující přípravek pro muže, zlepšuje potenci.

Rejunova je nehormonálním prostředkem, který svou činností může působit na vyšší i nižší sexuální centra. Díky jeho užívání může dojít ke zvýšení libida a zlepšení erekce a celkového sexuálního uspokojení. Antistresové adaptogenní vlastnosti mohou zmírnit úzkosti spojené s impotencí. Rejunova může napomoct ke zlepšení cirkulaci krve v karvenózním svalstvu a udržet tak erekci po celou dobu koitu. Neobsahuje toxické látky a může se užívat bez obav po dlouhou dobu.


Složení:
Myristica fragrans (muškátovník vonný): Rostlina se přirozeně vyskytuje na Molukách. Má afrodiziakální účinky a používá se ke zklidnění nervů. Také se používá proti zánětům močového měchýře a močových cest.
Withania somnifera (vitánie snodárná): Farmakologická činnost kořenů je spojená s přítomností různých alkaloidů a withanaloidů. Používá se pri terapii různých zánětů a jako adaptogenní látka.
Vetiveria zizanioides (vetiverie ovsuchovitá):  Tato rostlina je v Indii známá již od starověku. Odvar z jejích listů se používá jako diaforetikum. Tento chladivý a antibakteriální nápoj je také považován za stimulans.


Upozornění:
Není určeno pro děti, nevhodné pro těhotné ženy. 
Nedoporučuje pacientům s vysokým krevním tlakem, pokročilou arteriosklerózou, chronickým onemocněním ledvin a srdečními potížemi. 


Země původu:
Indie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: