OD 1.9. DRŽÍME STÁLÉ NÍZKÉ CENY NA HOMEOPATIKA AKH A NĚKTERÉ PRODUKTY TCM !

Facebook


CARUN Konopná ústní voda, 150ml

 
 

bolesti zubů, afty, paradentóza, ...

Můžeme doručit do: 5.10.2017
Dostupnost Objednáno
Cena vč. DPH 330 Kč / ks
Počet (ks)

   

Kód produktu 123198161
Výrobce CARUN - VIP s.r.o.
Kategorie Bylinné výrobky
 
 

Konopná ústní voda Carun

je obohacena o: rostliny konopí, řepík, přeslička, šalvěj, hřebíček, skořice, máta a stévie, které působí díky účinným rostlinným látkám na dutinu ústní: antibakteriálně, protizánětlivě, analgeticky a mají výrazné prevenční a zklidňující účinky. Tato kombinace přírodních látek dokáže účinně pomáhat pří léčbě nepříjemných onemocnění dutiny ústní, jako jsou akutní bolesti zubů, záněty, krvácení dásní, afty nebo parodontóza.

Ústní voda Carun je výsledkem několikaleté studie a byla vyvinuta v našich moderních laboratořích tak, aby vyhovovala širokému spektru zákazníků s problémy dutiny ústní. Obsažené látky působí antibakteriálně, desinfekčně, protizánětlivě, analgeticky, protivirově a mají stahující a silně uklidňující účinky. V ústní vodě je obsažen extrakt z celých rostlin Cannabis Sativa, řepík, přeslička, šalvěj, hřebíček, skořice, máta a stévie.

Tato kombinace přírodních látek spolu s extraktem z konopí dokáže účinně pomáhat při léčbě nepříjemných onemocnění v dutině ústní, jako jsou: akutní bolesti zubů, záněty dásní, krvácení dásní, afty nebo paradontóza.

Tyto účinky na stav sliznic dutiny ústní byly farmaceuty ověřeny a pozitivně potvrzeny. Ústní voda obsahuje extrakt z celých rostlin Cannabis Sativa, který je bohatý na látky zvané cannabinoidy, (látky se nachází pouze v rostlině konopí) které mají výrazné protizánětlivé, analgetické, antibakteriální a adstringentní schopnosti, takže jsou důležité při léčbě zánětů dásní a parodontózy, aftách a akutních bolestech zubů a dásní.

Ústní voda dále obsahuje řepík lékařský, který urychluje hojení a uklidňuje podrážděné sliznice. Přeslička rolní má ověřené protikrvácivé účinky. Hřebíček má účinek místního anestetika a tudíž znecitlivující účinky, poradí si s bolestmi zubů a dásní a dokonale ničí bakterie. Stévie má sladkou chuť a její účinky na zdraví dutiny ústní byly mnohokrát vědecky prokázány, především její schopnost zabraňovat kazivosti zubů a dásní je neocenitelná.

Další pozitivní vlastnosti ústní vody doplňují staletím ověřené bylinky jako je šalvěj, skořice nebo máta.

POUŽITÍ: Ústní vodu Carun doporučujeme ředit v poměru 2,5 ml na 10 – 15 ml vody a dutinu ústní důkladně proplachovat po dobu 1-3 minuty. Dětem postačí poloviční dávkování. Po dobu 30 minut po aplikaci doporučujeme nejíst. Používejte dle potřeby. Ústní vodu nepolykejte. V případě akutní bolesti či problému doporučujeme neředěnou ústní vodu nanést přímo na postiženou oblast a nechat působit.

DOPORUČUJE SE PŘI: akutní bolesti zubů a dásní zánět dásní a parodontóza krvácení dásní snížení kazivosti zubů snižuje tvorbu zubního kamene pooperační stavy a zákroky v dutině ústní tvorbě zubního plaku prevence afty

Neobsahuje Fluor. Netestováno na zvířatech. Neobsahuje umělá barviva, konzervanty a syntetické vonné látky. Obsah: 150 ml

Hmotnost 0.1 kg
 
 

Přihlášení

Nemůžete vyplnit toto pole