Sleva 3 - 10% pro registrované zákazníky

Bylinná směs ŠTÍTNÁ ŽLÁZA (snížená funkce) 100g

 
 

Směs potlačuje zánětlivé procesy ve štítné žláze, snižuje cholesterol, doplňuje jód, zvyšuje psychickou odolnost a čistí krev.

Dostupnost Objednáno
69 Kč / ks    
Kód produktu 7147
Značka Bylinářství-kořenářství s.r.o.
Kategorie Bylinné výrobky
 

Bylinná směs - ŠTÍTNÁ ŽLÁZA (snížená funkce)

O hypofunkci štítné žlázy (hypotyreóze) hovoříme v případě, kdy žláza vylučuje menší množství hormonů než tělo potřebuje (opak hyperfunkce). To se projevuje zimomřivostí, ospalostí, otoky, nárůstem hmotnosti a sníženou fyzickou i psychickou výkonností. Důležitým objevem bylo zjištění souvislosti mezi funkcí štítné žlázy a obsahem jódu v potravě (jodizace soli).

Mezi nejčastější příčiny hypofunkce štítné žlázy patří chronický zánět štítné žlázy, dlouhodobý nedostatek jódu, některé druhy potravy, operace štítné žlázy nebo ozáření krku.
Zánět štítné žlázy může být následkem nesprávného nastavení imunitního systému (vlastní protilátky = autoimunitní zánět, tzv. Hashimotova tyreoiditida) nebo bakteriální či virové infekce.
Vyšetřením z krve se obvykle zjistí snížená hladina hormonů štítné žlázy (T4 - tyroxinu a T3 - tyroninu) při vysokých hladinách regulačního hormonu štítné žlázy (TSH). Kromě toho budete mít vysokou hladinu cholesterolu. U autoimunitních zánětů lze ve Vaší krvi prokázat protilátky proti štítné žláze.

Při problémech se štítnou žlázou mějte na paměti, že se jedná o žlázu s velkou setrvačností a širokou návazností na celý organismus.

Složení: Máta, Truskavec, Rozrazil, Chaluha bublinatá

Balení: Papírový sáček 100 g netto

Kvalitní bylinné směsi, tablety a tinktury nám dodává osvědčené Bylinářství-kořenářství s.r.o. - známější může být lidem bylinkář pan Bohumil Jukl.

Pan Jukl je skvělým bylinkářem ze středních Čech hledící na vysokou kvalitu nabízených produktů.