NOVINKY: DÁREK - STOLNÍ KALENDÁŘ S HOMEOPATICKOU TÉMATIKOU KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE OBSAHUJÍCÍ ALESPOŇ 1KS HOMEOPATIK AKH

Facebook


Změna názvu naší kamenné provozovny

Změny a změny - v tomto duchu jedu už od léta. 

Změny a posuny mi provází jak v profesi tak v rodině. Děti vyrostli a jsou více samostatné, studují, chodí do tanečních ... a jakoby si všechno řeklo - bude změna - i v profesi se mnohé vyvíjí a já jsem vedena vpřed. 

Jak jsem psala v předchozím příspěvku - stěhování, pořizování programového a hardwarového vybavení, příprava na další etapu vývoje v podnikání s sebou nese ještě jednu viditelnou změnu.

Název Krámek zdraví z přírody zůstává již nyní pouze pro e-shop - kamenná provozovna se stává výdejním místem pro www.kramekzdravizprirody.cz a dostává nový název:

JANA SIKYTOVÁ - HOMEOPATHY & NATURE 

který nejlépe vystihuje to čím jsem - jsem homeopatem a konzultantem přírodní medicíny. Pracuji s homeopatiky - to je má srdeční záležitost a proto vedu i přednášky praktické homeopatie i přes různé překážky (o nich ale jindy) - a zároveň pracuji ve chvíli potřeby i s bylinami. 

To jakou pracovní náplň má zodpovědný profesionál pracující jako konzultant přírodní medicíny a jak se mi daří propojovat práci mně a lékařů bude další příspěvek - hned jak najdu chvíli a chytne mi další tvořivá :-)

Všem přeji hodně zdraví v následujícím hektickém jaru (někteří zaměstnanci tuto změnu nepocítí, ale každý z živnostníků se s ní setká a ve svém důsledku jí pocítí každý z nás protože všichni nakupujeme)

Jana Sikytová - homeopat
Konzultant přírodní medicíny

 

 

Přihlášení

Nemůžete vyplnit toto pole