NOVINKY: DÁREK - STOLNÍ KALENDÁŘ S HOMEOPATICKOU TÉMATIKOU KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE OBSAHUJÍCÍ ALESPOŇ 1KS HOMEOPATIK AKH

Facebook


Jedeme a inovujeme

Sice jsem měla v úmyslu mít touto dobou již řadu příspěvků na tomto blogu ze života homeopata - konzultanta přírodní medicíny a zároveň drobného živnostníka, ale spadla na nás spousta nových úkolů nutných vyřešit a správně se rozhodnout, že rozepsat se více nebylo možné.

Až dnes vyšla chvilka času. 

Událo se mnoho změn. 

Připravujeme se intenzivně na EET - první zvolené řešení se ukázalo pro produkt 2 v 1 (eshop + pokladna kamenného krámku) jako zcela nevyhovující a i když poskytovatel na nápravě pracuje - nemůžeme si dovolit čekat a rozhodli jsme se jít do toho tzv. od podlahy a pořídili jsme si účetní program, ve kterém můžeme dle veškerých účetních zásad jak fakturovat, tak provozovat pokladnu. Ještě čekáme na doinstalování hardware - tiskárny účtenek a dalších prostředků zkvalitňující naší práci. Jo, časy kdy k podnikání stačily paragony a sešit na tržby (u zdatnějších Excel v PC) a externí paní účetní jsou již nenávratně pryč a musíme se chtě nechtě přizpůsobit. 

Do toho ti z vás kdo sledují náš facebookový profil, případně i profil Centrum přírodní péče a homeopatie si mohli všimnout, že aby změn nebylo málo - dostali jsme nabídku - přesunout se z nynějšího působiště ve 2. patře do 1. patra vedle chirurgické ambulance kde je i mnohonásobně větší pohyb lidí.
Ve 2. patře jsme sice byli trošku "zastrčeni" u zubních ordinací, ale na druhou stranu byl dostatek času i na odborné studium, skládání zkoušek a certifikací a rozvoj.

Jaké to bude v 1. patře? Splní se předpoklady jednatelů nám předkládané při nabídnutí přesunu? To vše uvidíme až jak půjde čas. 

Největší změnou bude, kromě změny místa (jedny schody ubudou) - uspořádání pracovního prostoru a název. 

Avšak pevně věřím, že jak naši klienti Centra přírodní péče a homeopatie, tak zákazníci tuto změnu k lepšímu jistě ocení.

 

Přihlášení

Nemůžete vyplnit toto pole