Biomineral D6 - BIOKOMPLEX 180 tbl.

Biokomplex – obsahuje 12 základních minerálů, jako vápník, draslík, sodík, hořčík, železo, fluor, fosfor, vodík, křemík,síru,…. 

Skladem
Kód: 10653
Značka: BIOMINERAL
338 Kč / ks
Kategorie: Biominerály - Schüsslerovy soli
Použití: Přirozený doplněk minerálních látek s ideální vstřebatelností.
vyr 466 14041827 biomineral biokomplex
Novinka

Pastilky obsahují základní minerální soli v potencii D3 a D6. 

Vyrobené klasickým způsobem – triturací podle Dr. Schűsslera. Nasládlé měkké pastilky, které se rychle rozpouští. Vhodné i pro malé děti.

Velikost balení: 180 pastilek (90 g)

Účinná látka: hydrogenfosforečnan draselný, síran sodný, chlorid draselný, fluorid vápenatý, hydrogenfosforečnan horečnatý, síran draselný, fosforečnan sodný, síran vápenatý, hydrogenfosforečnan vápenatý, chlorid sodný, difosforečnan železitý - po 0,0004 mg v jedné tabletě

Složení: rostlinné polyoly (nosič), účinná látka, rostlinný stearan hořečnatý (lubrikant). Neobsahuje laktózu, lepek, živočišné produkty, alergeny.

Při dlouhodobém užívání je doporučeno brát 2 tablety denně (rozpustit v ústech), balení tedy vydrží na tři měsíce. V akutních případech je možno dávkování zvýšit dle potřeby.

Pastilky jsou vhodné i pro diabetiky.

Vyrobeno na Slovensku.

Upozornění: Kvůli obsahu křemíku nemohou produkt užívat osoby s implantáty. Pro ty je určena varianta bez křemíku – Biokomplex SF.

Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU: v současnosti nemá v EU schválena žádná zdravotní tvrzení. Jedná se o doplněk stravy, který není lékem ani náhradou pestré stravy.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: